عکس های دلچسب خود را در این سایت به فروش برسانید

0 4,545

سایت ۵۰۰PX یک سایت بسیار نامدار و معتبر عکاسی است که در اقدامی دست به افزودن وضعیت RAW به اپلیکیشن ۵۰۰PX زده است.در ادامه با بدندید همراه باشید.

فروشگاه آنلاین عکس ۵۰۰px، یک فروشگاه آنلاین عکس بسیار نامدار است که بسیاری از اشخاص در جامعه عکاسی با این سایت آشنا می باشند. این سایت یک زمینه بسیار خوب برای عکاسان و علاقه‌مندان به عکاسی برای دیدن عکس و خرید و فروش آنلاین عکس است.

اپلیکیشن ۵۰۰px ارائه‌شده است و یک تحول کوچک و مؤثر در این اپلیکیشن افزودن قسمتی با نام RAW به این اپلیکیشن است. این قسمت امکان عکاسی، ویرایش، به اشتراک گذاشتن و فروش عکس‌هایی که با تلفن همراه هوشمند خود گرفته‌اید را به شما می دهد.

عکس عکس های دلچسب خود را در این سایت به فروش برسانید

این اپلیکیشن امکان ویرایش بسیار ساده و آسان و راحت را به مخاطب می دهد و اختلاف اصلی آن با دیگر اپلیکیشن های ویرایش عکس امکان فروش عکس است.

Adam Shutsa یکی از دیزاینر ها و طراحان سایت ۵۰۰px در ارتباط یا این اپلیکیشن این‌گونه توضیح داده است که این روش، یک روش بسیار ساده برای داشتن لحظات خوش جنب همدیگر و کسب درآمد از عکاسی های روزمره است.

با به روز رسانی iOS 10 و افزوده شدن امکان RAW به تلفن همراه های اپل آیفون، دست کاربران اپلیکیشن ۵۰۰PX بسیار باز است و از امکانات بسیار زیادی برای ویرایش عکس‌های خود موجود باشد بهره گیرند. این اپلیکیشن هم چنین این امکان را جمع آوری کرده است وقتی که کاربران تنظیمات رنگی و نوری را روی عکس خود اعمال می کنند، قادر می باشند تنظیمات را نگه دارند و روی عکس های بعدی خود این تنظیمات را اعمال کنند.

ضروری به ذکر است که فروش عکس در ۵۰۰px ملزم به داشتن شرایطی است و عکس ها از فیلتری رد شده و عکاس باید شروط و مقررات و قوانین ویژه این سایت را پذیرش کرده و در چهارچوب مقررات و قوانین عمل کند.

یکی دیگر از خصوصیت های چشم گیر این اپلیکیشن امکان آگاهی رسانی یا notification است که هر بار که خریدار یا کمپانی عکس شما را ببیند، شما از این رویداد مطلع می شوید.

این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل iOS ارائه‌شده است.

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه