«سیاه‌نمایی و جاذبه» در بوته نقد

0 10

نشست بررسی و نقد کتاب «سیاه‌نمایی و جاذبه»، با حضور غلامرضا محمدی‌مهر، نویسنده کتاب، سعید قطبی‌زاده و شاپور عظیمی برگزار می‌شود.

برگزاری این رویداد، روز دوشنبه 12 مهر در فرهنگسرای رسانه و شبکه اجتماعی صورت می‌گیرد.

کتاب «سیاه‌نمایی و جاذبه» که در بهار امسال و به همت انتشارات تیسا منتشر شده است به بررسی محتوای فیلم‌های برگزیده ایرانی در جشنواره‌های برتر سینمای جهان می‌پردازد. افراد در بررسی فیلم‌های ایرانی بیشتر به استنباط‌های شخصی تکیه می‌کنند. در این کتاب تلاش شده روشی پیشنهاد داده شود که این استنباط‌های شخصی به حداقل برسد.

این نشست از ساعت 17 و 30 دقیقه در فرهنگسرای رسانه و شبکه اجتماعی واقع در خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق‌نوری، میدان قبا برگزار می‌شود.«سیاه‌نمایی و جاذبه» در بوته نقد نشست بررسی و نقد کتاب «سیاه‌نمایی و جاذبه»، با حضور غلامرضا محمدی‌مهر، نویسنده کتاب، سعید قطبی‌زاده و شاپور عظیمی برگزار می‌شود.

برگزاری این رویداد، روز دوشنبه 12 مهر در فرهنگسرای رسانه و شبکه اجتماعی صورت می‌گیرد. کتاب «سیاه‌نمایی و جاذبه» که در بهار امسال و به همت نانتشارات تیسا منتشر شده است به بررسی محتوای فیلم‌های برگزیده ایرانی در جشنواره‌های برتر سینمای جهان می‌پردازد.

افراد در بررسی فیلم‌های ایرانی بیشتر به استنباط‌های شخصی تکیه می‌کنند. در این کتاب تلاش شده روشی پیشنهاد داده شود که این استنباط‌های شخصی به حداقل برسد. این نشست از ساعت 17 و 30 دقیقه در فرهنگسرای رسانه و شبکه اجتماعی واقع در خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق‌نوری، میدان قبا برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه