ترکیب این 2 میوه به سرعت چربی‌های بدن را نابود می‌کند!

0 127

در دنیای میوه‌ها دو میوه را میتوان نمونه نام برد که در ترکیب با هم، قند خون را کاهش داده و میزان ترشح انسولین را کم میکنند. علاوه بر این میتوانند متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن را بالا ببرند و به سوختن سریعتر چربیها کمک کنند.

محققان معتقدند، آب گریپ فروت به تنهایی تاثیر زیادی در لاغری افراد ندارد، بلکه مخلوط آن با لیموی تازه، یک معجون شگفت انگیز ایجاد می کند که به لاغری افراد کمک زیادی می کند. مصرف آب لیموی داغ باعث می شود تا افراد مقداری از وزن خود را کاهش دهند. نوشیدن آب همراه با لیموترش نه تنها به روند کاهش وزن شما سرعت میبخشد، بلکه بدن شما را از سموم پاک کرده و باعث افزایش انرژی در شما میشود. همچنین نوشیدن آب گرم همراه با لیمو، با رفع سستی و تنبلی از سیستم گوارش، به کاهش وزن کمک میکند.

این در حالی است که گریپ فروت نیز یکی از میوه های شگفت انگیز برای لاغری است. گریپ فروت منبع غنی ویتامین C و B۱ میباشد. این میوه استثنایی سرشار از پکتین (الیاف گیاهی حل شدنی)است که به کاهش کلسترول خون کمک میکند. همچنین به دلیل اینکه گریپ فروت دارای کالری کمی است نوشابه بسیار خوبی برای افرادی است که میخواهند وزن کم کنند و لاغر شوند.

این دو میوه قند خون را کاهش داده و میزان ترشح انسولین را کم میکنند. علاوه بر این میتوانند متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن را بالا ببرند و چربیها را بسوزانند. نتایج پژوهشها نشان میدهد که مصرف مرکبات چه به صورت آب یا میوه کامل، آن هم چند دقیقه قبل از غذا باعث میشود وزن کم کنید، البته به شرط اینکه پرخوری نکنید و دور و بر غذاهای چرب خط قرمز بکشید.

بنابراین چنانچه این دو میوه استثنایی را با یکدیگر مخلوط کرده و آنها را به آب سرد یا داغ اضافه کنیم، معجونی استثنایی به دست می آید که تاثیر زیادی بر لاغری افراد دارد.
منبع:برنا نیوز

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه