تاج نتایج فوتبال رابنام فدراسیون پنج ماهه خودش زد!

0 25

خوشبختانه با تلاش‌های فدراسیون فوتبال در ماه‌های اخیر (!) موفقیت‌های خوبی در رشته‌های مختلف اعم از فوتسال، فوتبال نوجوانان، فوتبال بانوان، تیم ملی بزرگسالان و سایر بخش‌ها داشته‌ایم.

 

مهدی تاج در تازه ترین اظهارنظرهایش طبق همان چیزی که تصور می شد، درباره پیروزهای اخیر فوتبال موضع گرفت و آنها را حاصل کار در دوره خودش نامید.

به گزارش تابناک ورزشی، رییس جدید فدراسیون که مدتی است با نایب رییس اول فدراسیون تقابل غیرمستقیم و نامریی پیدا کرده ، بدون توجه به همه کارهایی که در دوره کفاشیان شده ، به طور کاملا واضح نتایج فوتسال و تیم لی فوتبال و همچنین نوجوانان را به نام مدیریت خودش مصادره کرد.

وی گفت: فعالیت در فدراسیون فوتبال سخت است و اکثر کارکنان و مدیران فدراسیون حتی خارج از ساعات اداری مشغول به فعالیت هستند. همه مکلف به پاسخگویی هستیم و از این جهت فعالیت ما کمی سخت‌تر می شود، چرا که باید پاسخگوی افکار عمومی جامعه، رسانه و … باشیم.

7379_171

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: همه ما یک خانواده‌ و در حال انجام یک کار بزرگ برای کشور و جامعه‌مان هستیم و وظیفه ما این است که فعالیت‌های خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم و تلاش برای موفقیت و توسعه و پیشرفت فوتبال کشور داشته باشیم. خوشبختانه با تلاش‌های شما در ماه‌های اخیر موفقیت‌های خوبی در رشته‌های مختلف اعم از فوتسال، فوتبال نوجوانان، فوتبال بانوان، تیم ملی بزرگسالان و سایر بخش‌ها داشته‌ایم و جدا از نتایج کسب شده قطعاً همه شما تلاش خود را به خوبی انجام داده‌اید.
فدراسیون فوتبال یکی از پرکارترین بخش‌ها و حوزه هایی است که می‌شناسم و قطعاً با تلاش و کوشش شما می‌توانیم در آینده گام‌های بلندی برای پیشرفت فوتبال کشور برداریم و من از همه شما تشکر می‌کنم.

منبع: تابناک

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه