کارگر ساختمانی که ستاره پرورش اندام شد

0 2,666

کارگر ساختمانی که ستاره پرورش اندام شد

گاهی اوقات داشتن یک خصیصه منحصر به فرد می تواند هر انسانی را به اوج رسانده و زبان زد خاص و عام کند چنانچه یک کارگر ساختمانی به واسطه انتشار تصاویری از بدن عضلانیش در فضای مجازی معروف شده است.

کارگر ساختمانی

بر اساس گزارش شین هوا، این کارگر مهاجر در مرکز استان هوبئی چین بعد از آنکه تصاویری از بدن عضلانی خود و شرح اینکه چگونه توانسته است به این فرم برسد به ستاره این روزهای فضای مجازی تبدیل شده است.

«شی شن وی» (Shi Shenwei)، که 23 ساله است روزانه 3 تا 5 هزار آجر را جابه جا می کند و بعد از آن که ویدئویی کوتاه از نحوه بدنسازی خود منتشر کرد تعداد فالورهایش از مرز یک میلیون نفر گذشت.

کارگر ساختمانی

وی نخستین های بسیاری را طی سال گذشته تجربه کرده است؛ برای نخستین بار دستمزد تبلیغاتی دریافت کرد، اولین سفر هوایی خود را تجربه کرد و برای نخستین بار در تلویزیون و جلوی دوربین ظاهر شد.

کارگر ساختمانی

«شی» در 16 سالگی موفق به ثبت نام در دبیرستان نشد و به دنبال عمویش برای انجام کار سنگین ساختمانی به شاندونگ، فوجیان و جیانگشی سفر کرد.

کارگر ساختمانی

او که برای سرگرمی در حین کار از داربست های داخل ساختمان آویزان می شد کم کم از این کار به عنوان تمرین بدنسازی استفاده کرد.

کارگر ساختمانی

میزان چربی بدن او در حال حاضر 8 است که در نوع خود هدفی سخت در رشته بدنسازی محسوب می شود هدفی که برای مربیان حرفه ای این رشته نیز دشوار است.

کارگر ساختمانی

منبع: نمناک

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه