پورموسی:از تیم جدا می شوم!

0 11

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر مشکلات مالی تا دیدار با ذوب‌آهن حل نشود، پس از بازی اولین نفری که از تیم جدا می‌شود، خودم هستم.

سید سیروس پورموسوی درباره شرایط نامناسب مالی باشگاه استقلال خوزستان اظهار داشت: ما روز گذشته جلسه‌ای با استاندار خوزستان داشتیم. قرار شد در این هفته به بازیکنان پرداختی داشته باشند اما فکر نمی‌کنم مشکلات ما با این شرایط حل شود. باید تصمیمی گرفته شود و با دعوت از کسانی که می‌توانند به تیم ما کمک کنند، تدبیری برای حل ریشه‌ای مشکلات بیندیشند.

وی ادامه داد: این همه کارخانه در خوزستان وجود دارند که با توجه به آلوده کردن هوا باید به بخش‌های ورزشی کمک مالی کنند. استاندار خوزستان 3 ماه پیش حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان به ما کمک کرد و این بار هم مطمئنا کمک‌هایی صورت خواهد گرفت اما این مبالغ مثل مسکّن می‌ماند و مشکلات را به صورت ریشه‌ای حل نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: در این چند ماه هر چه گفتیم به ما کمک کنید، کسی پیش‌قدم نشد. شاید افرادی که توانایی کمک به ما را دارند، منتظر هستند تا به صورت رسمی از آنها دعوت شود.

پورموسوی درباره صحبت‌های برخی از بازیکنان استقلال خوزستان مبنی بر اینکه در صورت پرداخت نشدن مطالبات‌شان، پس از بازی با ذوب‌آهن به سراغ تیمی جدید برای خود خواهند رفت، خاطرنشان کرد: ما به خاطر حیثیت و دل خودمان بازی می‌کنیم. تمام تمرکز خود را روی بازی‌ها قرار داده‌ایم اما اگر مشکلات مالی تا دیدار با ذوب‌آهن حل نشود، اولین نفری که از استقلال خوزستان جدا می‌شود، خودم هستم.

وی افزود: در این 6 ماه روزهای بسیار سخت و پر فشاری را پشت سر گذاشته‌ام اما به تنهایی نمی‌توانم مشکلات را حل کنم. من فرار نمی‌کنم اما زمانی که با چنین شرایطی به لیگ قهرمانان آسیا برویم، نمی‌توانم در چشم بازیکن و هواداران نگاه کنم چون جز شرمندگی، چیزی ندارم. فعلاً ادامه می‌دهیم و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا ذوب‌آهن را شکست دهیم تا هم مسئولان برای کمک به ما ترغیب شوند و هم از کورس عقب نمانیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره صحبت‌هایش که گفته بود «همه ایران بسیج شده‌اند تا پرسپولیس به قهرمانی برسد» و دعوتش به کمیته اخلاق تأکید کرد: من روز چهارشنبه در نشست خبری صحبت هایی را انجام دادم که با توجه به تفکرات متفاوت، هر کسی برداشتی از آن داشت. وقتی نشست تمام شد از یکی از روزنامه‌ها به من زنگ زدند و گفتند در صحبت‌های شما تهمت‌هایی بوده است. من در شماره روز پنج‌شنبه این روزنامه کامل مسئله را باز کردم. با این حال عده‌ای موضع گرفتند.

پورموسوی ادامه داد: توهین‌هایی هم به من صورت گرفت اما چون می‌دانستم توهینی به کسی نکرده‌ام، جوابی ندادم. نیاز باشد به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می‌روم و پاسخگو خواهم بود. مم همیشه به داوران، مربیان و بازیکنان حریف و هواداران احترام گذاشته‌ام و این رویه را حفظ خواهم کرد.

 

منبع: برترینها

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه