جشنهای مجلل عروسی از خیال تا حقیقت…

0 137

آیا دیگر میتوان زوجی را یافت که به رغم هزینه های فراوان، از برگزاری مراسم ازدواج خود رضایتمند بوده باشند؟ این روزها با هرکسی به گفت و گو مینشینم ، اکثریت از بخشی و برخی از زوج ها از کل مراحل جشن عروسی خود شاکی هستند.

 

چه فکر میکردیم و چه شد!

چه بسیار عروس و دامادهای جوانی را روزانه میبینیم که به هنگام عقد قرارداد با کیترینگ ها، آنچنان مست تعاریف و وعده ها و نویدهای زیبای آنها میشوند که بدون مطالعه و تحقیق بیشتر؛ اقدام به بستن قرارداد مینمایند و در نهایت شب موعود فرا میرسد و با کوهی از تناقضات و بی برنامه گی آقا یا خانم طراح مواجه میشوند!

 

واقعاً اشتباه از سمت چه کسی است؟!

از سمت عروس و دامادان جوانی که بخش نسبتاً عظیمی از سرمایه و دارایی خود و خانوادشان را به امید یک شب خاطره ساز و آبرومند، در طبق اخلاص قرار داده و تقدیم این مراکز مینمایند و یا از سمت طراحان اینگونه مراسم که رویایی زیبا در ذهن مشتریان خود میپرورانند و نهایت خرابه ای از کاخ آرزوهایمان را تحویلمان میدهند؟ و “ای کاش” هایی که تا سالیان سال گریبانمان را ول نمیکند!

 

از ما که گذشت اما شما درست انتخاب کنید!

این جمله برای بسیاری از زوج هایی که در شرف ازدواج هستند، آشناست. شاید اینگونه بیندیشید که جشن عروسی تنها یک شب است و بد یا خوب به هر حال میگذرد؛ اما اینطور نیست! زیرا خاطره ی همین یک شب و عکس هایش تا آخر عمر در ذهن و آلبوم شما میماند. بنابراین انتخابی سرسری و عجولانه میتواند پشیمانی برایتان به ارمغان آورد.

 

از تجربیات دوستان خود در این زمینه بهره بگیرید!

با پرسش و جست و جو در میان دوستان متأهل خود و یا افراد مجردی که پیگیر مراسم ها و جشن ها میباشند، میتوانید اطلاعات مفیدی را در ارتباط با چگونگی کیفیت جشن ها و انواع خدمات و مکان های عروسی به دست آورید. بنابراین این راهنمایی رایگان و بی منت را هرگز از دست ندهید!

 

زیاد خرج کردن هنر نیست؛ عاقلانه خرج کنید!

چه عروسی هایی که میلیون ها هزینه صرف آن میشود و در آخر با کمال نارضایتی و با کوله باری از حرف و حدیث و حاشیه مراسم به پایان میرسد…و چه مراسم های ساده و کم خرجی را نیز میتوان مشاهده کرد که به رغم ملاحظات اقتصادی، میزبانان و میهمانان کمال رضایت را از مراسم عروسی داشته اند!

 

حذف مراسم عروسی برابر با عمری پشیمانی؟

بیائیم این فازهای روشنفکری را کنار بگذاریم؛ مسلماً شما نیز مانند هر عروس و داماد دیگری مایل هستید که لباس زیبای آن شب را به تن کنید و در جشنی هرچند کوچک و مختصر میزبان عزیزانتان باشید و به آرزوی دیرینه ی پدر و مادرتان جامه عمل بپوشانید. این حقیقت را نمیتوان ندید گرفت که اکثریت خانم هایی که مراسم عروسی را از پروسه ی ازدواج خود حذف کده اند، تا سالها حسرت آن را خورده و به واقع ابراز پشیمانی نیز میکنند. پس بهتر است عاقلانه فکر کنید نه روشنفکرانه!

 

از سایت های اطلاع رسان مرتبط با عروسی کمک بگیرید!

خوشبختانه به مدد پیشرفت تکنولوژی و حضور آن در اکثر خانه ها و مراکز و با استفاده از سایت های که وظیفه معرفی در زمینه ی عروس و عروسی را دارند، دیگر لزرمی ندارد پا به دفتر این شرکت و آن شرکت جهت مشاوره بگذارید! سایت هایی همچون سایت عروس و تالار… که به تازگی پرتال سراسری اطلاع رسانی در باب ازدواج و عروسی را راه انداخته اند، میتواند شما را به طور آنلاین و رایگان راهنمایی کنند تا با اطمینان بیشتری جهت انتخاب اقدام نمایید.

 

منبع: سایت عروس 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه