منصوریان گفت نابودت می کنم!

0 2,168

گفتگوی جنجالی علیرضا بیرانوند

منصوریان پیشتر عنوان کرده بود که تو استقلالی هستی‌.
منصوریان خودش استقلالی بود به خاطر همین موضوع دوست داشت در تیم ملی امید همه شاگردانش استقلالی باشند‌.

به خاطر استقلالی بودن منصوریان بود که به تو اجازه نمی‌داد به پرسپولیس بیایی؟
زمانی که منصوریان سرمربی نفت بود در دیدار مقابل استقلال که دو بر یک شکست خوردیم به یکباره مرا در ترکیب تیم قرار نداد‌. واقعا از این موضوع تعجب کردم زیرا در آن زمان در کورس حضور در تیم ملی بودم‌. حتی اردویی که قرار از جام‌جهانی و در آفریقا برگزار شد من حضور داشتم‌. از همان موقع تا امروز در همه اردوهای تیم ملی حاضر بودم‌. وقتی در دیدار مقابل استقلال منصوریان نام مرا در ترکیب قرار نداد، دیگر فکر می‌کردم به تیم ملی دعوت نمی‌شوم‌. حتی یادم می‌آید در آن زمان همه رسانه‌ها از آقای ایرانیان پرسیده بودند که چرا بیرانوند درون دروازه قرار نگرفته است و ایرانیان هم گفته بود مچ پایش درد می‌کند‌. بعدها به من گفت که در رسانه‌ها بگو پایم درد می‌کرد و به همین خاطر منصوریان به من بازی نداده است که واقعا چنین اتفاقی رخ نداده بود‌.

بعد از اینکه تیم شکست خورد، چه اتفاقی رخ داد؟
همه تقصیرها به گردن من افتاد‌. می‌گفتند تو تیم ما را به هم ریخته‌ای و حاشیه‌ ساخته‌ای‌. در رختکن منصوریان گفت تو تمرکز تیم را بر هم زدی که پاسخ دادم من که اصلا بازی نکردم‌! منصوریان همچنین گفت ما اتوبوسی داریم که تو از آن جا مانده‌ای و دیگر جایی در آن نداری‌. حتی چند بار مرا تهدید کرد که نابودت می‌کنم‌.

بعد از این اتفاقات مدتی در ترکیب نفت بازی نکردی اما به تیم ملی دعوت شدی‌.
دو ماه در ترکیب نفت بازی نکردم‌. منصوریان قبل از اینکه لیست تیم ملی اعلام شود در مصاحبه‌ای گفته بود کی‌روش هیچ وقت دروازه‌بان ذخیره را به تیم ملی دعوت نمی‌کند‌. این یعنی اینکه بیرانوند گلر ذخیره‌ام است و کی‌روش آنقدر باهوش است که دروازه‌بان ذخیره تیم من را به تیم ملی دعوت نمی‌کند، اما من به تیم ملی دعوت شدم‌.

منصوریان از اینکه به تیم ملی دعوت شدی، ناراحت بود؟
منصوریان به دنبال این بود که بگوید من تو را به تیم ملی فرستادم و اگر هم بخواهم، از لیست تیم ملی خط می‌خوری‌. او خودش مرا به تیم ملی فرستاد و دوست داشت زمانی که من را نیمکت‌نشین کرد دیگر به تیم ملی دعوت نشوم اما کادر فنی تیم ملی صلاح دید و مرا دعوت کرد‌. در ادامه حتی یک بازی جام حذفی را هم برای نفت بازی نکردم‌.

چه کسی مخالف حضورت در پرسپولیس بود؟
برای پیوستن به پرسپولیس با مدیرعامل صحبت کردم و به او می‌گفتم منصوریان مرا نمی‌خواهد لطفا رضایت‌نامه‌ام را بدهید تا بروم اما قنبرزاده می‌گفت منصوریان تو را می‌خواهد و اجازه نمی‌دهد جدا شوی‌. من هم در پاسخ می‌گفتم مربی تیم به من بازی نمی‌دهد پس چرا باید در این تیم باشم؟ وقتی هم که پیش منصوریان می‌رفتم عنوان می‌کرد در این زمینه کاره‌ای نیست و مدیریت باشگاه باید تصمیم بگیرد‌. در ادامه درخواست کردم که یک جلسه سه نفره با حضور منصوریان، قنبرزاده و من برگزار شود، در اردوی ترکیه جلسه‌ای سه نفره برگزار کردیم‌. منصوریان گفت من تو را می‌خواهم اما رقیب داری و باید بیشتر تمرین کنی‌. واقعا دنبال این بودم که منصوریان در آن جلسه بگوید تو را نمی‌خواهم و اجازه دهند از نفت جدا شوم‌. در آن جلسه گفتم نمی‌توانم با شما و کادر فنی‌تان کار کنم زیرا دلم از پرسپولیسی‌ها قرص بود و فکر می‌کردم مرا می‌خواهند‌. وقتی این جمله را گفتم، قنبرزاده و منصوریان یکدیگر را نگاه کردند و چند ساعت بعد خرمگاه به اتاقم آمد و گفت از فردا حق نداری با بقیه بازیکنان صبحانه، ناهار و شام بخوری و هیچ رابطه‌ای هم نباید با بازیکنان تیم داشته باشی و ماجراهایی پیش آمد که دیگر در آن مقطع نشد به پرسپولیس بیایم و پرسپولیسی‌ها هم دروازه‌بان خارجی جذب کردند‌.

 

منبع: جهان صنعت

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه