استقلال با تک ماده صعود کرد

0 1,038

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان امروز برای گرفتن رأی اعتماد به مجلس رفته است و «سلطانی‌فر «بله» می‌گیرد؟» تیتر امروز گل در این مورد است. گل همچنین صحبت‌های علیرضا منصوریان در مورد شرایط قرارداد بازیکنانش را هم با عنوان «9 بازیکن می‌توانند جدا شوند» بازتاب داده است.

«استقلال با تک ماده صعود کرد» در مورد صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در وقت‌های اضافه تیتر روزنامه 90 است و این روزنامه سوشا مکانی را سورپرایز لیست جدید تیم ملی نامیده است.

«فرار طلایی» در مورد صعود استقلال تیتر یک ایران ورزشی شده و همشهری ورزشی امروز گزارشی از مشکل بزرگ استقلال و اختلاف بازیکنان این تیم با یکدیگر روی جلد برده است. تیتر «مس، قشقایی نشد» هم توصیف این روزنامه از حذف مس به دست استقلال در جام حذفی بوده است.

خبر ورزشی امروز به مصدومیت سید جلال حسینی پرداخته و شوت علاوه بر تیتر «صعود ناپلئونی»، به شرایط عجیب و غریب قرارداد برخی بازیکنان استقلال که جایی را برای آنها بسیار آسان می‌کند پرداخته است.

ابرار ورزشی معتقد بوده استقلال دیروز با زجر مس را برد و صدای سپاهان هم از قول عارف غلامی تیتری در مورد صعود تیم ملی جوانان به جام جهانی دارد.

«فاصله تعداد هواداران سرخابی از زمین تا آسمان است» و استقلال جوان هم از قول کاوه رضایی جدایی وی از استقلال را تکذیب کرده است.

 

منبع: ایمنا

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه