اگر شما هم به هالووین علاقه دارید جدیدترین نمادهای ترسناک سال 2016 را از دست ندهید.

0 2,636

نماد اصلی هالووین نیز کدو حلوائی است که عموما داخل آن را خالی کرده و با حک کردن چشم و ابرو، صورتی ترسناک به آن می بخشند. در ادامه با بدندید همراه باشید.

اما این کار همیشه هم به طرح های ساده محدود نمی شود و برخی از هنرمندان با تراشیدن این میوه پائیزی آن را به جالب ترین و البته ترسناک ترین شکل های ممکن حکاکی می کنند. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 36 وبسایت روزیاتو – فروغ بیداری: هالووین یکی از مراسم های سنتی غربی هاست که در شب ۳۱ اکتبر هر سال برگزار شده و به موجب آن مردم با لباس های عجیب و چهره های نقاشی شده گرد هم جمع می شوند. در این مراسم همانند جشن چهارشنبه سوری، کودکان برای قاشق زنی و جمع کردن آجیل و آبنبات به در خانه دیگران می روند.

نماد اصلی هالووین نیز کدو حلوائی است که عموما داخل آن را خالی کرده و با حک کردن چشم و ابرو، صورتی ترسناک به آن می بخشند. اما این کار همیشه هم به طرح های ساده محدود نمی شود و برخی از هنرمندان با تراشیدن این میوه پائیزی آن را به جالب ترین و البته ترسناک ترین شکل های ممکن حکاکی می کنند.

هالووین ۲۰۱۶ نیز به رسم هر ساله برگزار شده و تصاویر گوناگونی از هنرهای اجرا شده در این مراسم در اینترنت منتشر شده که در ادامه می توانید برخی از بهترین هایشان را مشاهده کنید. 

منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  منتخبی از ترسناک‌ترین نمادهای هالووین2016  

منبع: baztab24

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه