با اپلیکیشن AB Screen Recorder به راحتی از صفحه نمایش گوشی اندرویدتان فیلم بگیرید !

0 818

AB Screen Recorder اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید از صفحه‌نمایش گوشی خود فایل ویدیویی تهیه کنید.در ادامه با بدندید همراه باشید.

احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که قصد آموزش انجام کاری را در گوشی اندرویدی به شخصی که دور از شما قرار دارد داشته باشید. در این مواقع معمولا وجود آن فرد در کنار شما امری ضروری است و یاد دادن روش انجام آن کار از پشت تلفن یا پیام امری غیر‌ممکن خواهد بود.

در این مواقع بهترین راه برای آموزش‌های از راه دور، همان‌طور که در سایت‌های آموزشی شاهد آن هستید، ضبط ویدیو و ارسال آن برای شخص مقابل است که AB Screen Recorder این وظیفه را به خوبی برای شما انجام می‌دهد و با تهیه‌ی ویدیویی با کیفیت از تمام جزئیاتی که در گوشی شما در حال رخ دادن است، یک فایل کامل برای آموزش موضوع‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید یا حتی در وب‌سایت خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان با دانلود آن، روش انجام مطلب آموزش داده شده را بیاموزند.

گزینه‌ی جالب دیگری که AB Screen Recorder برای ضبط ویدیو از صفحه‌نمایش در اختیار شما قرار می‌دهد قابلیت ضبط صدا است به طوری که با فعال کردن آن، تمامی صداهای پخش شده در سیستم‌عامل گوشی، در ویدیوی مربوطه نیز ضبط خواهد شد. اگر هنگام ضبط ویدیو به یک بازی مراجعه کنید، صدا و موسیقی بازی نیز در ویدیوی شما ضبط خواهد شد.

اما مهمترین استفاده‌ای که این ویژگی خواهد داشت ضبط صدا از میکروفون گوشی است به طوری که شما می‌توانید در هنگام انجام مراحل، با صدای بلند نیز توضیحات لازم را ارائه کنید تا توسط میکروفون گوشی، صدای شما نیز روی ویدیو ضبط شود.

طبیعتا برای تهیه‌ی یک آموزش ویدیویی ساده برای یک شخص نیازی به این کار وجود نخواهد داشت اما زمانی که قصد استفاده عمومی‌تری از این موضوع داشته باشید و برای مثال ویدیوی مورد نظر را به قصد انتشار در وب‌سایت‌های آموزشی تهیه می‌کنید می‌توانید با استفاده از این ویژگی، ویدیوی ساخته شده را بیش از پیش به یک ویدیوی آموزشی استاندارد تبدیل کنید. کیفیت ویدیوی ضبط شده نیز قابل تغییر خواهد بود و شما می‌توانید مشخص کنید که با چه کیفیتی از صفحه‌نمایش شما فیلم تهیه کند.

اگر رزولوشن گوشی شما HD باشد حتی می‌توانید ویدیوهایی با کیفیت HD تهیه کنید و سطح فایل آموزشی خود را از لحاظ کیفیت تصویری نیز بالا ببرید. لمس‌هایی که در هنگام ضبط ویدیو انجام می‌دهید همگی با یک نشانه مشخص خواهند بود و کاربر نهایی که قصد تماشای ویدیو را دارد می‌تواند با مشاهده‌ی بخش‌هایی که لمس کرده‌اید، به طور بسیار گویا‌تری متوجه آموزش شما در ویدیوی ضبط شده شود. AB Screen Recorder برای اجرا به اندروید ۵ یا بالاتر نیاز دارد که همین پیش‌نیاز باعث شده است تا تعداد دانلود زیادی کسب نکند و در پلی‌استور گوگل تنها ۵ هزار بار دانلود شده باشد. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

پلی‌استور

 

منبع: zoomit

 
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه