داعش:در انتخابات آمریکا فاجعه ای وحشتناک رخ خواهد داد که شبیه هیچ‌یک ازحوادث تاریخ این کشور نیست!

0 208

داعش از هواداران خود خواست در روز انتخابات حملات تروریستی علیه رای دهندگان آمریکایی ترتیب دهند و ابراز امیدواری کرد که انتخابات این کشور به «فاجعه ای وحشتناک» تبدیل شود.

داعش در نسخه ویژه ای از مجله خود از مسلمانان آمریکا خواست در این انتخابات شرکت نکنند و ادعا کرد که هر دو نامزد یعنی «دونالد ترامپ» جمهوری خواه  و «هیلاری کلینتون» دموکرات ضد اسلام هستند.

ابن گروه همچنین ادعا کرد مسلمانانی که در انتخابات سال 2000 از «جورج دبلیو بوش» حمایت کردند در جنایاتی که بوش در دوران ریاست جمهوری خود علیه مسلمانان مرتکب شد، سهیم هستند و اوباما نیز آراء بسیاری از مسلمانان را به دست آورد اما به وعده های انتخاباتی خود عمل نکرد.

در ادامه بیانیه داعش آمده است: «از این رو روشن است که رای دهندگان به طور مستقیم در فرایند تصمیم گیری دخیل هستند. بنابراین آنها مستحق کشته شدن هستند. شاید خداوند انتخابات ریاست جمهوری امسال آمریکا را به یک فاجعه وحشتناک تبدیل کند که تاکنون در تاریخ این کشور دیده نشده باشد.»

دکتر «تئودور کارارسیک» تحلیلگر ژئوپلیتیک نیز از در مورد حمله داعش هشدار داد. او گفت: یک احتمال بسیار زیاد وجود دارد که طرفداران داعش به سبک خشونتی شبیه پاریس در شهرهای آمریکا حملاتی را صورت دهند.

بیانیه داعش در پی هشدارهایی در مورد حمله احتمالی القاعده به آمریکا در روز انتخابات سه شنبه این هفته صادر شده است.

این در حالی است که تنها دو روز تا زمان برگزاری انتخابات آمریکا باقی مانده و آخرین نظر سنجی انجام شده توسط رویترز و ایپسوس نشان می دهد که کلینتون با پنج درصد اختلاف از رقیب خود پیش است.

رقابت هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در هفته آخر به شدت نزدیک شده است و در برخی از ایالت‌ های کلیدی که کلینتون قبلا پیش افتاده بود، اکنون این برتری از بین رفته و دو نامزد اصلی رقابتی شانه به شانه در این ایالت‌ ها دارند.

 

منبع: شبستان

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه