بازار خودرو چگونه شگفت زده می شود؟

0 58

مدیرعامل نگین‌خودرو گفت: این مجموعه با عرضه دو مدل جدید رنو تا پایان سال بازار خوردوهای وارداتی را شگفت‌زده می‌کند.

جمشید حسینی، مدیرعامل شرکت نگین خودرو، با اشاره به استقبال بسیار خوب صورت گرفته از رنو تلیسمان گفت: پیش‌بینی ما فروش هزار دستگاه از این خودرو تا پایان سال بود که این پیش بینی اکنون محقق شده است. تا ۴۸ ساعت آینده هم ۱۷۰ تا ۲۰۰ دستگاه خودروی  تلیسمان  به مشتریان تحویل داده می‌شود.

وی بیان کرد: در مورد این خودرو تحویل۱۲۰ روزه تکمیل شد و به برنامه تحویل ۱۵۰ روزه وارد شده‌ایم و امیدواریم تولید رنو، فروش ما را حمایت کند.

مدیرعامل شرکت نگین‌خودرو توضیح داد: اگر رنو محصولات بیشتری را به ما تخصیص بدهد، سفارشات بیشتری می‌گیریم؛ همچان که اگر رنو تولید مورد نیاز را می‌رساند، در حال حاضر بیش از سه هزار خودرو از این مدل فروش رفته بود. 

مدیرعامل شرکت نگین‌خودرو در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای فروش فوری تلیسمان در آینده نزدیک دارید یا خیر، گفت: اولویت فعلی ما مشتریانی است که ثبت‌نام و خرید کرده‌اند.

وی درباره رقابت سایر خودروسازان با رنو و عرضه محصولات هم‌رده گفت: وجود رقیب باعث تلاش بیشتر ما می‌شود و همیشه مثبت است و منافع بیشتری به مصرف‌کننده می‌رساند. رقابت موجب می‎شود ارزش افزوده بیشتری برای مشتریان ایجاد شود.

مدیرعامل نگین‌خودرو با اشاره به رشد فروش این شرکت نسبت به سال ۹۴ گفت: در هفت ماهه گذشته ۳۰۰ درصد رشد فروش داشته‌ایم.

منبع: شفقنا

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه