لباس مناسب برای رفتن به کنسرت یا تئاتر

0 2,444
به کنسرت و یا تئاتری دعوت شده اید و نمی دانید چه لباسی باید بپوشید که مناسب این مکان باشد؟ این مقاله کمکتان خواهد کرد.

 بهترین لباس برای یک شب در سالن تئاتر یا کنسرت

در رسم قدیم اینگونه بود که تا می توانید در اینجور مراسم با لباسهایتان فخر بفروشید و به عبارتی پز بدهید! اما امروزه اینگونه نیست.

رسم جدید می گوید لازم نیست در این مکانها کاملاً رسمی و مجلسی بپوشید فقط شیک باشید. شیک پوشی لازمه خوب دیده شدن در هر جایی است.
 

اما چطور لباس بپوشیم؟
زمانی در این مراسم ها رسم بر این بود که بهترین لباسهای رسمی را بپوشیم و کاملاً رسمی و جدی دیده شویم اما امروزه می توانید خیلی راحت تر با یک شلوار جین و مانتو راحت به تئاتر و کنسرت بروید. البته این گفته بدین معنی نیست که چون کسی توجه خاصی به شما ندارد پس می توانید در پوشش خود دقت نداشته باشید.
 

“به نظر امی لیندکوئیست، مشاور مد، وقتی برای چنین مناسبتهایی هزینه می کنید پس چرا لذت آن را با انتخاب پوششی مناسب دو چندان نکنید.”
 

اگر سطح کنسرت یا نمایشی که می روید در سطح بالایی برگزار می گردد و کنسرت و نمایشی ملی است می توانید لباس های مجلسی و مجلل خود را استفاده نمایید. اگر هم تمایلی به این کار ندارید می توانید همانند یک مهمانی عصرانه لباس خود را انتخاب کنید. یک دست لباس ست یا یک مانتو و شلوار دست دوز و کفش پاشنه بلند.
 

البته فضای فرهنگی مکانی را که هستید نیز در نظر بگیرید.
 

دست آخر هم اگر می خواهید جین بپوشید پس سعی کنید حتی الامکان ساده و بدون طرح های زننده اش را انتخاب نمایید که زیاد جلف نباشید!

 

منبع: یوتاب

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه