زنی که با پخش شدن عکسش دل مردم مصر را به لرزه انداخت !

0 10,873

 عکس منا السید ابراهیم بدر، زن نحیفی که نزدیک یک قهوه خانه در شهر اسکندریه در حال کشیدن یک گاری پر از کالا بوددر شبکه های اجتماعی مصر بازتاب گسترده ای داشت.در ادامه با بدندید همراه باشید.

.

این زن در حالی نزدیکی این قهوه خانه گاری سنگین را می کشید که شمار زیادی از جوانان محله بی اعتنا به رنج وی در آن قهوه خانه حضور داشتند.

به دنبال این ملاقات، دفتر ریاست جمهوری مصر با انتشار بیانیه ای ملاقات سیسی با منی السید ابراهیم بدر را تایید کرد. بر اساس بیانیه دفتر ریاست جمهوری مصر، سیسی در این دیدار، منا را الگویی برای تمام جوانان مصر در زمینه  اراده، کار، تلاش و بردباری دانست. سیسی قول داد که تمام تلاش خود را برای تامین نیازهای این زن و خانواده اش مبذول دارد. او، همچنین، از جوانان خواست تمام توان خود را برای تامین نیازهای این زن مبذول دارند.

زنی که عکسش مصر را به لرزه انداخت+تصاویر

علاء یوسف سخنگوی ریاست جمهوری مصر نیز گفت سیسی در این دیدار بر لزوم اقدام وزارت مسکن برای تهیه یک دستگاه آپارتمان با تمام وسایل زندگی برای این زن و خانواده اش، کمک به منا برای فراگیری رانندگی، خرید یک دستگاه خودرو برای این زن جهت حمل بار به جای استفاده از گاری و تامین هزینه خرید اثاثیه و جهزیه ازدواج برای برادرزاده منا تاکید کرد.

 
 
 
 
منبع: tabnakbato
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه