تحویل خودرو ایکس X۳۳S  به مشتریان

0 47

در راستای کسب رضایت حداکثری مشتریان  خودروهای MVM، این شرکت در برخی نمایندگی‌‎های خود اقدام به تحویل خودرو  X۳۳S به آدرس مشتریان کرده، این اقدام با هدف تقدیر و اطمینان بخشیدن به انتخاب مشتری صورت پذیرفت تا قدمی جدی در شروع یک ارتباط مشترک بین مدیران خودرو با مشتریان باشد.

بنابر اعلام مدیران خودرو، فرآیند تحویل خودرو پس از نهایی‌شدن قرارداد و تخصیص خودرو با هماهنگی مشتریان صورت پذیرفته و خودرو با یک خودروبر به آدرس اعلامی مشتری انتقال داده می‌شود. همزمان یک کارشناس تحویل خودرو به منظور معرفی دقیق  و توضیح آپشن‌ها و امکانات خودرو و نحوه کاربرد آنها در زمان تحویل خودرو حضور دارد تا به همه سوالات مشتری پاسخگو باشد.

توضیح دوره‌های بازدید فنی، شرایط گارانتی، اعلام تلفن‌های ضروری، مراکز خدمات پس از فروش و تلفن‌های ارتباطی با کارشناسان پشتیبانی فنی و CRM از دیگر خدماتی است که به مشتری ارائه می‌شود.

بنابر اعلام این شرکت، مدیران خودرو حس ایجاد لبخند رضایت و کسب تجربه مشترک این خوشحالی با مشتریان را غنیمت شمرده و آن را به‌عنوان یک افتخار برای خود همواره به یاد دارد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مدیران خودرو می‌توانند به وب‌سایت و یا آدرس اینستاگرام این شرکت مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه