ادعایی درباره سِلفی وحشتناک با «روح» + عکس

0 6,955

مادر یک دختر نوجوان در آمریکا ادعا می‌کند که دخترش تکان‌دهنده‌ترین عکس سلفی جهان را با یک «روح» گرفته است.

به گزارش ایسنا به نقل از «باشگاه خبرنگاران جوان»، عکس سلفی که «هارپر» دختر 13 ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر «میت لند» فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک‌ترین سلفی‌های جهان لقب گرفت.

در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان‌نما یا روح قابل مشاهده است. «ملیسا کورتز»، 48 ساله، به همراه دخترش هارپر مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر هارپر در لحظه‌ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.

57385727

تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص شد دقیقاً در محدوده‌ای که دخترش سلفی گرفته، یک سال پیش در اثر تصادف یک پسربچه فوت شده است.

ملیسا در این خصوص گفت: یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می‌گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم، ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعاً شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت‌زده شدند. بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می‌کنم که این عکس می‌تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته «گرک پوچا» – کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد – این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

«پوچا» مدیر یک مرکز فراروانشناسی است و ادعا شده که با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIAنیز مورد استفاده قرار می‌گیرد دریافته که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئناً یک روح بوده است!

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه