با نصب این برنامه سنسور اثر انگشت برای شما بسیار کاربردی تر از قبل خواهد شد.

0 5,104
 اثر انگشت اکنون به یکی از امکانات عادی و روزمره در گوشی های تلفن همراه تبدیل شده است.که امنیت در دسترسی به محتوا و خرید اینترنتی امن را (البته نه در ایران) برای کاربران تامین می کند.پس در ادامه با بدندید همراه باشید.
 

با برنامه پیشنهادی امروز ما در بدندید از این پس خواهید توانست از این سنسور فرای نیاز ها و استفاده معمول فرمان های اخصاصی خودتان را تخصیص داده و مثلا فلان دستور یا برنامه را به صورت اختصاصی اجرا کنید، درست همانند Google Pixel!

اپ FINGERPRINT GESTURES

برنامه Fingerprint Gestures بر روی گوشی های دارای اندروید ۶ به بعد به آسانی اجرا می شود. چرا که گوگل از نسخه ۶ به بعد API مربوط به اثر انگشت را نهادینه کرد. شما می توانید با نصب این برنامه زمانی که صفحه گوشی خاموش است به آسانی با تعریف انگشت و معرفی فرمان برای یک بار تپ، دوبار تپ و یا کشیدن در جهت مشخص و دلخواه فرمان های اجرایی تعرفی کنید.

fingerprint-gestures-screens

از امکانات و فرمان های جالب تعبیه شده در این برنامه می توان به تغییر حال زنگ خور گوشی مثلا از صدای زیاد به سایلنت و یا برعکس و یا اجرا و یا توقف پخش موسیقی، اجرا و مشاهده برنامه های تازه باز شده اشاره کرد.

اگر هم اهل روت کردن گوشی هستید و گوشی شما root شده باشد، به گزینه های بسیار بیشتری دسترسی خواهید داشت. منوی کاربری برنامه ساختاری بسیار ساده دارد و بدون شک از کار کردن با آن لذت خواهید برد.

با نصب این برنامه سنسور اثر انگشت برای شما بسیار کاربردی تر از قبل خواهد شد.

امیدواریم از نصب این برنامه لذت ببرید.

Fingerprint Gestures

 

منبع: netnevesht

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه