خانم بازیگر درحال پخت نان محلی +عکس

0 123
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» شبکه یک سیما آغاز شد.
این تهیه‌کننده اسکله، پارک ملی بوجاق، کلانتری و بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه را از لوکیشن‌های بعدی اپیزود «آفتابخیزان» نام برد و یادآور شد: خانه روستایی منزل نسرین (آزیتا حاجیان) در منطقه دهسر، لوکیشن اصلی این اپیزود است و عوامل تولید تا حدود 45 روز برای تصویربرداری پنج قسمت این اپیزود در منطقه شمال کشور مستقر خواهند بود.
آزیتا حاجیان، پرویز پور فلاحی، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، مجیدپتکی، محمد نوری و میلاد حسین پور از بازیگران اصلی اپیزود آفتابخیزان به کارگردانی «حمیدرضا لوافی» هستند.
در خلاصه داستان قصه آفتابخیزان آمده است: اسفندیار، نوجوان روستایی است که رویای بدست آوردن شهرت و ثروت از راه فوتبالیست شدن را در سر دارد. او در این راه تلاش فراوانی می کند تا بدین وسیله به مادرش که سالهاست به تنهایی بار زندگی را بر دوش می کشد، کمک کند… سایر عوامل این مجموعه عبارتند از: مدیرتصویر برداری جلال زارع، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز سیامک مردانه، صدابردار بابک نیازی، نویسنده فرهاد پورسعیدی، تدوین جعفر میراشرفی، طراح گریم محسن دارسنج، صداگذار بهروز معاونیان، آهنگساز سید عماد توحیدی، طراح صحنه و لباس محسن غلامی، مدیرتولید بهمن صادق حسنی، مدیرتدارکات محمد جعفری.مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» به تهیه‌کنندگی احمد زالی در شش قصه پنج قسمتی در گروه فیلم و سریال شبکه یک ساخته می شود.
Image result for ‫آزیتا حاجیان در حال پخت نان محلی‬‎
 
اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه