کدام تیم تکلیف صدر جدول لیگ را مشخص می‌کند؟

0 52

نماینده مشهد که روزهای خوبی را در لیگ سپری می کند در چهار دیدار آینده خود به مصاف چهار تیم مدعی لیگ خواهد رفت.

 پدیده مشهد یکی از سخت ترین قرعه های لیگ را در دیدارهای پایانی نیم فصل اول تجربه خواهد کرد. شاگردان رضا مهاجری که تا پایان هفته یازدهم با 14 امتیاز تنها یک امتیاز با تیم های مدعی و پر هزینه استقلال، سپاهان و ذوب آهن فاصله دارند، در دیدارهای پیش روی کار سختی دارد.

پدیده در هفته دوازدهم لیگ برتر در تبریز به مصاف تراکتورسازی صدر نشین خواهد رفت. این تیم در دو فصل گذشته هیچگاه برابر این تیم نتیجه ای به جز برد کسب نکرده تا شاگردان قلعه نویی برای ادامه صدر نشینی خود نیاز به یک طلسم شکنی داشته باشند. این تیم در هفته سیزدهم لیگ برتر در دومین دیدار سخت خود برابر پرسپولیس دوم جدولی قرار خواهد گرفت تا در ادامه دیدارهای سخت خود، با تیم دوم جدول مبارزه کند.

دیدار با استقلال سومین نبرد شاگردان مهاجری به شمار می رود که این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. پدیده در دیدار هفته پانزدهم خود نیز در مشهد میزبان ذوب آهن، دیگر تیم بالانشین جدول است که در هفته های گذشته بردهای مهمی را کسب کرده است.

به این ترتیب به نظر می رسد با چهار دیداری که پدیده با صدرنشین های لیگ برگزار خواهد کرد، شاگردان مهاجری در پایان نیم فصل نقش پر رنگی در رتبه تیم های بالا نشین خواهند داشت. همچنین بازیکنان پدیده در شروع دوباره لیگ برتر در هفته شانزدهم میزبان سپاهان اصفهان خواهند بود تا 5 دیدار دشوار را پشت سر گذاشته باشند.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه