سفارش آنلاین غذا  با “آپ” ساده‌تر شد

0 31
0بزرگترین مرجع سفارش آنلاین غذا که این روزها با ارائه مدل‌های جدید سفارش غذا، محبوبیت ویژه‌ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کرده، این بار با همکاری آپ، رهبر خلاق بازار پرداخت موبایلی، عملیات سفارش‌گذاری و پرداخت وجه  غذا را برای مشتریان خود آسان‌تر و سریع‌تر کرده است.

 قرار گرفتن درگاه پرداخت درون برنامه‌ای آپ در اپلیکیشن زودفود، این امکان را به مشتریان می‌دهد که آسان‌تر و امن‌تر از همیشه سفارشان خود را ثبت و پرداخت کنند. 

عدم نیاز به درج شماره کارت بانکی و تاریخ انقضای کارت در پرداخت‌های موبایلی و اتصال به امن‌ترین درگاه پرداخت کشور، از مهمترین ویژگی‌های درگاه پرداخت درون برنامه‌ای آپ است که با رعایت تمامی پروتوکل‌های امنیتی و با مبنا قراردادن نیازهای مشتریان تجربه‌ای جدید از خرید الکترونیک را برای مشتریان رقم می‌زند.

اپلیکیشن آپ که چندی پیش تولد ۲۲۲ سالگی خود را جشن گرفت، امروز توانسته به عنوان محبوب‌ترین اپلیکیشن موبایلی حوزه پرداخت، طیف متنوعی از خدمات را به میلیون‌ها کاربر ایرانی ارائه داده و اینک قصد دارد با هدف به اشتراک‌گذاری تجربیات ارزشمند کسب شده و در راستای ماموریت خود در ارائه راهکارهای نوینِ پرداخت الکترونیک، امکانات منحصر به فرد پرداخت در اپلیکیشن آپ را به صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین برتر ارائه کند.

شهیدی، قائم مقام مدیرعامل “آسان پرداخت، با استقبال از همکاری با شرکت‌های PST گفت:با این همکاری فضای رقابتی میان شرکت‌های PST  به وجود می‌آید که در نهایت موجب ارایه خدمات بیشتر این مجموعه‌ها می‌شود.

وی افزود: آسان پرداخت در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از محصولات جدید رونمایی می‌کند؛ سرویس نوآورانه پرداخت بدونِ کارت تله‌پرداز، نسخه جدید اپلیکیشن آپ با قابلیت‌های متنوعی چون کیف‌پول، تکرار خرید، مدیریت کارت‌های بانکی و … و ماژول پرداخت درون برنامه‌ای جهت ارائه به کسب و کارهای آنلاین تعدادی از این خدمات هستند. 

آسان پرداخت از  ۲۵ تا ۲۸ آذرماه در نمایشگاه الکامپ، به عرضه جدیدترین خدمات و تکنولوژی‌های ارائه شده این شرکت پرداخت.

منبع: روزگاران

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه