دلهره آورترین ویدئوهای ۲۰۱۶ که شخصیت های اصلی آن ها یک قدم با مرگ فاصله داشته اند.

0 1,541

نخستین روز از سال ۲۰۱۷ میلادی را سپری می کنیم. در سالی که گذشت همانند روال همیشگی دنیا، شاهد رویدادهای خوب و بد زیادی بودیم.در ادامه با بدندید همراه باشید.

اما فارغ از جنگ ها، مرگ ها، جشنواره ها و انتخابات مهم، در گوشه و کنار جهان اتفاق های ترسناکی روی دادند که می توانستند به مرگ یا یک فاجعه بزرگ ختم شوند، اما خوشبختانه به خیر گذشته و افراد درگیر در ماجرا جان سالم به در برده اند.

فرود پر دلهره

در این ویدئو خواهید دید که خلبان در نخستین تلاش برای فرود در باند یک فرودگاه در جمهوری چک موفق به نشستن نمی شود، اما بلافاصله از زمین برخاسته و دوباره سعی می کند که خوشبختانه در سلامت کامل هواپیما را به زمین می نشاند.

در دو قدمی مرگ

این موتورسوار خوش شانس کاملا مویی از کنار مرگ رد شد. این ویدئو توسط دوربین پلیس ضبط شده است.

واکنش فوری و نجات بخش

در میدلنز غربی یک زن در حالی که به همراه سگ خود در حال پیاده روی است، یک کامیون باری بزرگ درست از بالای سرش دور می زند و او در واکنشی بسیار سریع، جان خود را از مرگ نجات می دهد. اما رفتار وی پس از این اتفاق بسیار عجیب است؛ اصلا انگار نه انگار که چند ثانیه قبل در معرض مرگ یا آسیب جدی قرار داشته و خیلی ریلکس با بقیه افراد شروع به حرف زدن می کند.

افتادن کودک در فاصله میان قطار و سکو

همان طور که خواهید دید یکی از فرزندان این خانواده ۴ نفره، درون فاصله میان سکو و قطار می افتد. این اتفاق در بریسبین استرالیا روی داده است.

هواپیمای احمق

در این ویدئو خواهید دید که هواپیمایی به طور احمقانه در حال طی کردن مسیری است که محل فرود هواپیمای دیگری است.

 

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه