جدایی قطعی انصاری‌فرد از پانیونیوس

0 33

باشگاه پانیونیوس آتن مصمم است ملی‌پوش ایرانی خود را در ماه جاری میلادی به تیم دیگری جهت کسب درآمد انتقال دهد.

سران باشگاه پانیونیوس انتظار دارند کریم انصاری‌فرد سرانجام پیشنهاد تیم جدیدی را جهت ترک نیوازمیرنا در ماه ژانویه میلادی بپذیرد و نمی‌خواهند این ملی‌پوش ایرانی را در پایان فصل  بدون واریز پولی به خزانه باشگاه از دست دهند.

این سایت یونانی در ادامه خبر خود آورده است: سران باشگاه پانیونیوس می‌بینند که انتظار مالی انصاری‌فرد زیاد است و بسیاری از تیم‌های خواهان این مهاجم ایرانی را جهت ادامه مذاکره منصرف می‌کند. انصاری‌فرد مورد توجه تیم‌های المپیاکوس، پائوک، پاناتینایکوس و آ اک قرار دارد و دو تیم اول این فهرست پیشنهاد رسمی خرید این مهاجم باتجربه را به باشگاه پانیونیوس ارائه کرده‌اند.

قرارداد انصاری‌‌فرد با پانیونیوس تا پایان فصل جاری سوپر لیگ یونان معتبر است و این باشگاه نمی‌خواهد که بدون پرکردن خزانه‌اش او را از دست دهد. انتظار می‌رود در روزهای آینده تغییراتی در وضعیت انتقال انصاری‌فرد با موافقت مدیر برنامه‌هایش و پایین آوردن خواسته مالی از سوی آنها ایجاد شود.

باشگاه المپیاکوس پیش از این پیشنهاد دستمزد سالیانه 600 هزار یورویی و پرداخت 400 هزار یورو جهت دریافت رضایت‌نامه انصاری‌فرد را ارائه داد اما مدیر برنامه‌های این ملی‌پوش ایرانی درخواست یک میلیون یورویی داشت که با مخالفت تیم مطرح آتنی مواجه شد.

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه